Popieramy

Wszyscy mamy świadomość jak wielkie znaczenie dla naszych organizmów ma spożywanie czystej, bezpiecznej wody.

Problem ten zwłaszcza obecnie jest palący nie tylko z powodu słabej jakości wody dostarczanej do naszych domów i biur, ale przede wszystkim z uwagi na stan sanitarny sieci wodociągowych. Sieci wodociągowe egsploatowane od dziesiątków lat posiadają olbrzymie ilości zanieczyszczeń mineralnych, ale co gorsza i biologicznych. Pamiętajmy, że sieć wodociągowa pracuje w systemie non-stop, czyli ciągle 24 godziny na dobę przez cały rok, rok za rokiem. Sytuacji tej nie ratują okresowe akcje odkażania. W wielu częściach Polski w strukturę sieci wodociągowych wchodzą nadal duże ilości rur ołowianych czy azbestowych, które były montowane standardowo wminionych latach.
W wielu miastach Polski występują stałe lub okresowe problemy z utrzymaniem jakości wody pitnej. Nie zawsze służby zdążą też powiadomić mieszkańców o możliwym pogorszeniu jakości wody dostarczanej przez służby wodociągowe.
Napewno wszyscy pamiętamy o różnych niebezpiecznych dla zdrowia a nawet życia skażeniach wody, jakie dotykały nie tylko Polskę, ale i Europę. Zeszłoroczna, spektakularna wpadka Niemców kosztowała gospodarkę Hiszpańską miliony strat w Euro z powodu podejrzenia o skażenie warzyw, a resztę mieszkańców Unii Europejskiej kilkutygodniowy stres związany z niepewnością skąd pochodzi skażenie. Przykłąd ten pokazuje jak łatwo skażenie może rozprzestrzenić się nim służby sanitarna zdołają je wykryć i odpowiednio zareagować. Mając to na uwadze uważamy, że każdy z nas powinen dołożyć wszelkich starań, by ochronić i zabezpieczyć w sposób jak najbardziej skuteczny siebie i swoją rodzinę montując bezpieczne systemy oczyszczania wody. W momencie wystąpienia skażenia skutki utraty zdrowia lub życia są niewyobrażalne zarówno w skali ludzkiej, jak i społecznej. Straty finansowe w takich przypadkach są wręcz trudne do policzenia. Uważamy więc, że nikt z nas nie powinien oszczędzać na własnym bezpieczeństwie. Może warto wymienić trochę później stary telewizor na nowy lub kupić o kilka tygodni później expres do kawy czy komputer itd. Często wydajemy na różne przyjemności tysiące złotych ze swoich zarobków, a w momencie rozważania decyzji o zapewnieniu sobie bezpieczeństwa zachowujemy się jak akrobata bez zabezpieczenia na linie. Nie ryzykujmy.

 


24 lutego 2005 roku, w zabytkowych salach warszawskiego Zamku Królewskiego odbyła się doroczna gala Spotkanie Ludzi i Firm Sukcesu i koncert charytatywny z cyklu Ludzie i Firmy Sukcesu Dzieciom.
Uroczystością tą, pod honorowym patronatem ministra zdrowia prof. Zbigniewa Religi, ministra edukacji i nauki prof. Michała Seweryńskiego oraz ministra kultury i dziedzictwa narodowego Michała Ujazdowskiego, zainaugurowano obchody 10-lecia Światowej Fundacji Zdrowie-Rozum-Serce.
W części oficjalnej wręczono doroczne wyróżnienia honorowe i promocyjne w dziedzinach: zdrowia, edukacji i nauki, kultury i działalności charytatywnej, przyznane przez Światową Fundację Zdrowie-Rozum-Serce i Międzynarodową Kapitułę Wyróżnień InterPromu.


Nagrodzony tytułem Produkt Roku w Polsce wraz z Pucharem Roku 2005 otrzymała Firma *Amway Polska Sp. z o.o. w Warszawie pod kierownictwem Marka Florczuka, wiceprezesa Amway dla Regionu Europy Wschodniej - za wysokiej jakości i najnowszej generacji filtry do oczyszczania wody "System eSpring", z przeznaczeniem do użytkowania w domu i biurze. Nagroda została wręczona przez wiceprzewodniczącą Sejmowej Komisji Zdrowia – Małgorzatę Stryjską oraz byłego Marszałka Senatu – profesora Longina Pastusiaka. Firma Amway Polska miała możliwość zaprezentowania systemu eSpring w Pałacu Królewskim, a w galowej uroczystości udział wzięli przedstawiciele nauki, biznesu, artyści, dyplomaci, dziennikarze oraz czołowi niezależni przedsiębiorcy.
Więcej informacji wyróżnieiach w innych kategoriach można znaleźć na stronie: ttp://www.oil.org.pl/xml/nil/gazeta/numery/n2006/n200603/n20060321

 

Stowarzyszenie Inicjatyw Naukowych i Edukacji Ekonomicznej w Gdańsku z całą odpowiedzialnością rekomenduje Systemy Oczyszczania Wody marki eSpring jako najbardziej pożądane i bezpieczne urządzenia zalecane do stosowania w domach i biurach oraz innych miejscach, z których pobierana jest woda do celów spożywczych. System jest niewielkich rozmiarów, prosty w montażu oraz obsłudze, a zapewnia na długie lata bezpieczne spożywanie wody pitnej prosto z kranu. Pamiętajmy, że dla naszego organizmu najzdrowsza woda to woda nie obrabiana chemicznie, niegazowana, niegotowana. Taką wodę dostarczają systemy eSpring.

System oczyszczania wody eSpring wykorzystuje filtr węglowy, który eliminuje z wody pitnej szkodliwe cząsteczki oraz ponad 140 substancji zanieczyszczających. Promienie ultrafioletowe niszczą wirusy i mikroorganizmy znajdujące się w wodzie, dzięki czemu woda z kranu odzyskuje czystość, przejrzystość i lepszą jakość.

Wszelkie prezentowane informacje na temat systemu oczyszczania wody eSpring pochodzą ze strony: http://www.amway.pl/nasze-marki/espring-pl

koniecznie warto zapoznać się z materiałami eSpring

 

 


Osiem powodów, dla których warto wybrać eSpring System oczyszczania wody:

1. Czystsza, bardziej przejrzysta i lepsza w smaku woda

Najbardziej odczuwalną korzyścią płynącą ze stosowania eSpring Systemu oczyszczania wody jest poprawa smaku, zapachu oraz przejrzystości wody pitnej. Jest to coś, co natychmiast zauważamy, rozumiemy i doceniamy.

2. Lepsza jakość wody

eSpring System oczyszczania wody skutecznie usuwa ponad 140 rodzajów zanieczyszczeń oraz niszczy ponad 99,99% chorobotwórczych bakterii i wirusów rozwijających się w wodzie pitnej.

3. Potwierdzona skuteczność

eSpring System oczyszczania wody został przebadany, a następnie otrzymał certyfikat NFS International, który potwierdza, że usuwa on więcej zanieczyszczeń niż wszelkie inne systemy oparte na technologii UV/filtra węglowego, które wcześniej otrzymały taką certyfikację.

4. Wyjątkowa, zaawansowana technologia

System oczyszczania wody eSpring to pierwszy system, który łączy w sobie opatentowaną kombinację technologii filtra węglowego i lampy UV oraz zaawansowany technologicznie układ elektronicznego monitoringu.

5. Technologia poparta latami badań naukowych

eSpring System oczyszczania wody to rezultat 20 lat badań w dziedzinie technologii oczyszczania wody. System został zaprojektowany i stworzony przez inżynierów i naukowców współpracujących z naszą firmą, czego rezultatem jest ponad 270 przyznanych lub oczekujących na rozpatrzenie patentów w dziedzinie oczyszczania wody.

6. Większa wygoda

W przeciwieństwie do innych filtrów dostępnych na rynku, system oczyszczania wody eSpring zapewnia nieprzerwany i bezpośredni dostęp do oczyszczonej wody, pokrywając codzienne potrzeby każdej rodziny.

7. Wydajność

Niektóre systemy oczyszczania wody wymagają wymiany filtra co miesiąc lub nawet częściej. eSpring System oczyszczania wody dostarczać będzie wodę dla sześcioosobowej rodziny przez cały rok lub do momentu przefiltrowania 5000 litrów, zanim konieczna będzie wymiana wkładu.

8. Oszczędność

eSpring System oczyszczania wody to nie tylko wygoda, wysoka jakość i skuteczność działania, ale także koszt utrzymania niższy w porównaniu z innymi systemami dostępnymi na rynku.

 

 

Jak działa system eSpring?

1. Lampa UV

Niszczy ponad 99,99% bakterii i wirusów mogących znajdować się w wodzie pitnej. Poprawia jakość i bezpieczeństwo użytkowania wody.

2. Filtr węglowy

Ten wielowarstwowy, opatentowany w Stanach Zjednoczonych filtr węglowy skutecznie usuwa smak i zapach chloru, drobinki zanieczyszczeń oraz ponad 140 rodzajów szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Przyczynia się również do poprawy smaku, zapachu i przejrzystości wody.

3. Panel LED

Wykorzystuje łatwe do zrozumienia ikony / elementy graficzne, które informują użytkowników o stopniu zużycia filtra i statusie systemu.

4. Wbudowany moduł elektroniczny

Opatentowany w Stanach Zjednoczonych bezprzewodowy interfejs indukcyjny zastosowany w systemie eSpring łączy lampę UV z urządzeniem. Rozwiązanie to całkowicie izoluje lampę UV od źródła zasilania w podobny sposób, w jaki niektóre telefony komórkowe odłączane są od zasilaczy.

5. Regulowane wężyki

Długość wężyków może być regulowana wedle potrzeb. Wężyki mogą zostać również przycięte.

6. Funkcjonalny adapter

Adapter z łatwością można zainstalować na większości kranów.

eSpring™ System oczyszczania wody z własnym kranikiem do wody filtrowanej / z zaworem instalowanym na istniejącą wylewkę kranu

eSpringW zestawie znajduje się system oczyszczania wody eSpring™ wraz z własnym kranikiem do wody filtrowanej. Wydajność systemu wynosi 3,4 litra na minutę.

 

 

CHARAKTERYSTYKA eSpring:

• Lampa UV
• Wielowarstwowy filtr z węgla aktywnego, opatentowany w USA
• Certyfikat NSF International
• Niewielki rozmiar i nowoczesny kształt
• Filtr wydajny przez rok (w sumie 5,000 litrów wody)
• Elektroniczny czip badający poziom zużycia filtra i lampy UV
• Elektroniczny interfejs eliminujący połączenia kablowe między lampą UV i urządzeniem, opatentowany w USA
• Automatyczne włączanie lampy UV
• Panel kontrolny z diodami
• Urządzenie może być montowane na lub pod blatem kuchennym/zlewem
• Zintegrowany moduł elektroniczny
• Łatwy w montażu
• Długość rur można dostosować do potrzeb
• Funkcjonalny adapter
• Pełna gwarancja
• Urządzenie dostarczane jest wstępnie złożone
• Produkt opatentowany

 

ZALETY:

Efektywnie usuwa ponad 140 rodzajów szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń, w tym ołów, rtęć, lotne związki organiczne oraz dodawany do paliwa metylo-tert-butyl (MTBE), ponadto wyłapuje cząsteczki o średnicy 0,2 mikrona. Poprawia klarowność, smak i zapach wody.
Niszczy ponad 99% chorobotwórczych bakterii i wirusów rozwijających się w wodzie przeznaczonej do picia.
Posiada niezależne opinie światowej sławy ekspertów ds. uzdatniania wody.
Zajmuje mniej miejsca niż tradycyjne systemy oczyszczania wody, odznacza się nowoczesnym wyglądem.
Wymiana filtra wymagana jest tylko raz do roku, co pozwala na większą oszczędność i wygodę.
Kontroluje zużycie systemu pod względem przefiltrowanej wody lub czasu, resetuje się po wymianie filtra na nowy.
Ponieważ żarówka UV nie świeci się cały czas, nie marnuje energii i nie podgrzewa wody. Woda wypływająca z kranu jest zawsze zimna.
System prosty w instalacji i niezwykle łatwy w obsłudze.
Urządzenie można montować w dogodnym dla użytkownika miejscu.
Montaż nie wymaga dodatkowych, specjalistycznych narzędzi.
Adaptowalne rury.
Zawór pasujący do większości zlewów.
Posiada siedem patentów USA i więcej, które czekają na zatwierdzenie.

 

Certyfikacja

eSpring System oczyszczania wody jest pierwszym systemem na rynku, który spełnił trzy najważniejsze standardy jakości wody NSF International / ANSI. Aby otrzymać certyfikację NSF International, system oczyszczania wody musi przejść testy nie tylko pod kątem zdolności do zatrzymywania zanieczyszczeń. Musi również spełnić pięć poniższych kryteriów:

Twierdzenia związane z redukcją ilości zanieczyszczeń w wodzie muszą zostać zatwierdzone w wyniku testów przeprowadzonych w laboratoriach NSF International.
System nie może dodawać do wody żadnych szkodliwych elementów. Materiały, z których wykonany został system, mające bezpośredni kontakt
z wodą, muszą przejść rygorystyczny test ekstrakcji.
Konstrukcja systemu musi spełniać wymogi hydrauliczne, np. być odporna na zmiany ciśnienia wody.
Materiały reklamowe, literatura marketingowa oraz etykiety nie mogą zawierać żadnych nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji.
Materiały oraz proces produkcji muszą spełniać określone wymogi jakości. Muszą być także poddawane corocznym przeglądom

Wszelkie prezentowane informacje na temat systemu oczyszczania wody pochodzą ze strony: http://www.amway.pl/nasze-marki/espring-pl

 warto zajrzeć na stronę http://www.amway.pl/our-brands/espring

w razie pytań kontakt pod adresem: http://www.amway.pl/user/intervip

 

 

 

 

10424

SPORTOWA SYLWETKA TO NIETYLKO ESTETYKA i MIŁY WYGLĄD

TO CZĘSTO OZNAKA i SZANSA NA ZDROWIE i DŁUŻSZE ŻYCIE

Pważnym, globalnym problemem, który niestety dotarł do Polski to oczywiście problem otyłości i nadwagi. Problem, który zatacza w naszym kraju z roku na rok coraz większe obszary. Skutki tego rozpasania są niewyobrażalnie niszczące dla organizmu jak i mają fatalne skutki społeczne.

Aby poznać przerażającą skalę zjawiska można zajrzeć np. na stronę Biura Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce http://www.who.un.org.pl/aktualnosci.php?news=92&wid=14&wai=&year=&back=%2Faktualnosci.php%3Fwid%3D14

Obserwując na bieżąco rozwój tego zagrożenia można stwierdzić, że polskie władze powinny dawno bić już na alerm. Potrzebna jest natychmiastowa profilaktyka już w przedszkolach, szkołach jak również profilaktyka dorosłych. To oni odpowiedzialni są za rozwój dzieci. Kożystając z informacji WHO prezentujemy skróconą wersję faktów na temat otyłości, które należy sobie uświadomić.

 

10 FAKTÓW NA TEMAT OTYLOŚCI, KTÓRE NALEŻY SOBIE UŚWIADOMIĆ:

W Europie otyłość osiągnęła rozmiary epidemii. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci częstość występowania otyłości potroiła się. Szacuje się, że jeśli nie zostaną podjęte żadne działania to w roku 2010 w Europejskim Regionie WHO około 150 milionów dorosłych (20% populacji) i 15 milionów dzieci i nastolatków (10% populacji) będzie otyłych. Obecnie, w większości krajów, 30% - 80% dorosłych ma nadwagę. Problem ten w różnym stopniu dotyczy różnych państw, grup społecznych, kobiet i mężczyzn, jednak w niemalże wszystkich częściach Europy liczba osób otyłych wzrasta.
Dzieci w sposób szczególny są zagrożone otyłością. W Europejskim Regionie WHO nadwaga jest najpowszechniej występującym problemem zdrowotnym wieku dziecięcego. Obecnie około 20% dzieci ma nadmierną masę ciała,a jedna trzecia z nich to dzieci otyłe. U dzieci otyłych występuje znacznie wyższe ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2, nadciśnienia tętniczego, problemów ze snem, jak również problemów psychospołecznych. Najbardziej jednak niepokoi to, że najprawdopodobniej dzieci te pozostaną otyłe także po osiągnięciu dorosłości i będą miały zwiększone ryzyko zachorowania na choroby prowadzące do obniżenia jakości i długości ich życia. Ministerstwo Zdrowia Wielkiej Brytanii prognozuje, że jeśli aktualny trend utrzyma się, to do roku 2050 średnia długość życia mężczyzn zmniejszy się o pięć lat.

Utrzymujące się przez całe życie nawyki żywieniowe i związane z aktywnością fizyczną nabywane są w przede wszystkim w dzieciństwie.

Otyłość jest rezultatem niepożądanego przyrostu masy ciała, spowodowanego dodatnim bilansem energetycznym – spożywaniem większej ilości kalorii niż jest zużywane przez daną osobę. Ludzie otyli mają zwiększone ryzyko rozwoju wielu poważnych schorzeń, takich jak cukrzyca insulinoniezależna (typu 2), choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze i udary mózgu, choroby pęcherzyka żółciowego, niektóre rodzaje raka (raka endometrium, jajników, piersi, szyjki macicy, prostaty, jelita grubego, pęcherzyka żółciowego, trzustki, wątroby i nerek) oraz pojawienia się problemów psychospołecznych.

Najczęściej stosowanym wskaźnikiem stanu odżywienia, pozwalającym określić występowanie otyłości, jest wskaźnika masy ciała (BMI Body Mass Index). BMI to stosunek masy ciała wyrażony w kilogramach do wzrostu mierzonego w metrach podniesionego do kwadratu (BMI = masa ciała kg/ wzrost m 2). W przypadku osób dorosłych prawidłowy BMI mieści się w przedziale od 18,5 do 24,9.

BMI równy bądź większy niż 25, ale mniejszy niż 30 wskazuje na nadwagę, zaś równy bądź wyższy niż 30 – na otyłość. W Europejskim Regionie WHO nadmierna masa ciała stanowi przyczynę jednego miliona zgonów rocznie.

Społeczne koszty otyłości są ogromne. W Europejskim Regionie WHO aż do 6% wydatków na zdrowie ponoszone jest na leczenie chorób osób dorosłych spowodowanych właśnie otyłością. Na przykład w Hiszpanii całkowite koszty, powiązane z otyłością szacowane są na kwotę około 2,5 miliarda EUR rocznie. Dane ze Stanów Zjednoczonych wskazują, że w porównaniu z osobami o prawidłowej masie ciała, roczne wydatki na opiekę zdrowotną osób otyłych są o 36% wyższe. Ludzie otyli, między innymi z powodu złego stanu zdrowia, są dużo częściej nieobecni w pracy. W ostatecznym rozrachunku należy również uwzględnić inne koszty społeczne, takie jak na przykład osiąganie słabych wyników w szkole czy też dyskryminacja w miejscu pracy.

W większości krajów Europejskiego Regionu WHO otyłość jest dużo częstsza w środowiskach najuboższych, które charakteryzują się niższym dochodem, niższym poziomem wykształcenia i gorszym dostępem do opieki. Przypuszcza się, że otyłość jest z jednej strony wyrazem nierówności, a z drugiej strony dodatkowo ją pogłębia. Stanowi to swoiste błędne koło. Wybory dotyczące racjonalnego odżywiania się i aktywności fizycznej dokonywane przez ludzi (w szczególności tych, którzy znajdują się w niekorzystnej sytuacji życiowej) podlegają ograniczeniom strukturalnym, społecznym, organizacyjnym, finansowym i innym. Na przykład we Francji porcja owoców i warzyw dostarczająca 100 kilokalorii, ma około pięć razy wyższą wartość odżywczą niż równoważna pod względem energetycznym ilość innej żywności, ale jest także pięć razy droższa. Ludzie posiadający niskie dochody mają zwykle ograniczony dostęp do obiektów sportowych i klubów fitness, a okolice, w których mieszkają nie zawsze sprzyjają podejmowaniu aktywności fizycznej. Badania wskazują, że w szybko rozwijających się uboższych krajach występuje gwałtowny wzrost liczby przypadków otyłości. Najwięcej otyłych żyje natomiast w krajach zamożniejszych, które charakteryzują się większą przepaścią pomiędzy dochodami bogatych i biednych.
Przyczyny epidemii otyłości są złożone. Wiele zjawisk składa się na pojęcie tzw. „środowiska sprzyjającego otyłości”. Są to przede wszystkim takie czynniki jak polityka gospodarcza, struktura współczesnego społeczeństwa, rozwój społeczno-ekonomiczny (większa liczba osób mieszkająca w miasteczkach i miastach, jeżdżąca samochodami, prowadząca siedzący tryb życia w pracy i w domu, kupująca żywność przetworzoną itd.) W Europejskim Regionie WHO dwie trzecie populacji mieszka w miastach i miasteczkach i liczba ta stale wzrasta. Stąd też winą za nadwagę i otyłość nie należy obarczać wyłącznie pojedynczych osób.

W ostatnich dziesięcioleciach nasze nawyki żywieniowe uległy znacznym zmianom. W miarę upływu lat wzrastała łączna ilość dostępnej żywności. Kobieta w celu utrzymania swojej masy ciała powinna spożywać dziennie średnio 2000 kalorii, a mężczyzna 2500 kalorii. W 1961 roku dzienna ilość kalorii na osobę wynosiła 2300. W roku 1998 liczba ta wzrosła do 2800, a około roku 2015 prawdopodobnie przekroczy 3000. Towarzyszy temu spadek cen żywności – pomiędzy 1960 a 2000 rokiem ceny realne ryżu, pszenicy, kukurydzy, tłuszczów i cukru spadły o około 60%. Na początku XX wieku spożycie cukru wynosiło mniej niż 5 kg rocznie na osobę, natomiast w dzisiejszej Europie utrzymuje się w przedziale pomiędzy 40 a 60 kg. Jednocześnie ludzie nie jedzą dostatecznej ilości owoców i warzyw. Z ankiety przeprowadzonej niedawno przez Europejskie Biuro WHO wynika, że zaledwie 30% chłopców i 37% dziewcząt w wieku od 13 do 15 lat spożywa owoce każdego dnia.

W Europie Zachodniej aktywność fizyczna, co najmniej dwóch trzecich dorosłej populacji nie jest zadowalająca i jej poziom ciągle się obniża. Zaleca się osobom dorosłym przynajmniej 30 minut dziennie umiarkowanej aktywności fizycznej. Może ona przyjmować formę spaceru, jazdy na rowerze, prac domowych, prac w ogrodzie, tańca, chodzenia po schodach lub uprawianie sportów. Dzienna aktywność fizyczna dzieci powinna być zróżnicowana i trwać co najmniej 60 minut dziennie.

Środowisko, w którym żyjemy – dom, szkoła, miejsce pracy, środki transportu itd. – często zniechęcają do aktywności fizycznej. Szacuje się, że w Europie, w połowie przypadków, samochody są używane do pokonania trasy nie przekraczającej 5 km. Tę samą odległość można pokonać rowerem w ciągu 15-20 minut, a pieszo w ciągu 30-50 minut. Badania przeprowadzone ostatnio w Danii i Wielkiej Brytanii pokazują, że regularna i umiarkowana aktywność fizyczna może wydłużyć życie człowieka o 3-5 lat.
Program ograniczenia epidemii otyłości powinien obejmować dwie strategie. Pierwszą z nich jest promowanie zdrowego żywienia, co oznacza zmniejszenie spożycia tłuszczów i cukru oraz zwiększenie konsumpcji warzyw i owoców. Druga polega na zwiększeniu poziomu aktywności fizycznej. Żywność sprzyjająca racjonalnemu żywieniu powinna być tańsza i łatwiej dostępna w sklepach, miejscach pracy i stołówkach szkolnych. Nie należy promować żywności i napojów wysokoenergetycznych. Należy ograniczyć ich dostępność oraz zastąpić je niskoenergetycznymi produktami o wysokiej wartości odżywczej. Wszystkim ludziom należy ułatwiać i umożliwiać podejmowanie codziennej aktywności fizycznej (chociażby poprzez wykorzystanie aktywnych metod przemieszczania się) poprzez wdrażanie programów realizowanych w szkołach i zakładach pracy. Zmiana zachowań wymaga aktywnego uczestnictwa sektora publicznego (w tym handlu, rolnictwa, zdrowia, transportu, pracy, gospodarki przestrzennej, edukacji i sportu) samorządów i społeczności lokalnych oraz prywatnych przedsiębiorców z branży spożywczej i supermarketów. Olbrzymią rolę w promowaniu zdrowego stylu życia pełnią media. Z zachęcania ludzi do zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej płyną ogromne korzyści, które wykraczają poza sferę zdrowia, obejmując inne dziedziny gospodarki i rozwoju krajów.

WHO wspiera działania poszczególnych krajów na rzecz walki z otyłością. W 2004 roku Państwa Członkowskie przyjęły dokument pt. Globalna strategia dotycząca diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem realizacji Strategii jest poprawa zdrowia publicznego poprzez racjonalizację sposobu żywienia i odpowiednią aktywność fizyczną. W strategii omówiono rolę systemów zdrowia; politykę rolną i politykę żywienia; politykę fiskalną; systemy kontroli i monitoringu; edukację konsumentów i konsumenckie systemy informacyjne (w tym marketing, oświadczenia zdrowotne i znakowanie produktów); oraz te aspekty polityki szkolnej, transportowej i miejskiej, które w znaczący sposób wpływają na wybory związane z żywieniem i aktywnością fizyczną.

Na tym tle staje się jasne zainteresowanie Stowarzyszenia Inicjatyw Naukowych i Edukacji Ekologicznej tym narastającym problemem i działania propagujące profilaktykę mającą na celu przeciwdziałanie otyłości i walkę z jej skutkami.

Będziemy wspierać i popularyzować naprawdę dobre i bezpieczne sposoby walki z otyłością i nadwagą oraz popularyzować organizacje i firmy, które podejmują działania w celu poprawy stanu zdrowia społeczeństwa. Pamiętajmy, że jako ludzie dorośli odpowiadamy nie tylko za siebie lecz przede wszystkim za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci.

Poniżej prezentujemy, wciąż za mało znany program "bodykey". To doskonały program kontroli i utrzymania wagi opracowany przez markę Nutrilite - światowego lidera w dziedzinie witamin i suplementacji diety, który wraz z odpowiednim programem ćwiczeń i indywidualną dietą daje zaskakująco dobre efekty.

Z całą odpowiedzialnością Stowarzyszenie zaleca zapoznanie się z szczegółami programu i korzystanie z jego dobrodziejstw poprzez uczestnictwo w programie.

Marka Nutrilite, podobnie jak systemy oczyszczania wody eSpring otrzymały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień międzynarodowych. Znalazły także uznanie w Polsce, wśród profesjonalistów z dziedziny medycyny, zdrowia i dietetyki.

Można też pozyskać więcej informacji na temat programu bodykey by Nutrilite oraz zarejestrować się do programu po wejściu na stronie http://www.amway.pl/user/intervip 

bodykey by NUTRILITE™ bodykey by NUTRILITE™
https://bodykey.pl/public/how

http://www.amway.pl/our-brands/bodykey-content-page


Dlaczego warto przyłączyć się do programu?
Wskazówki i wsparcie dostępne 24 godziny na dobę

Zarejestruj się online, wykorzystując w tym celu osobisty kod bodykey™, który możesz znaleźć w pudełku z Testem genetycznym stanowiącym część Pakietu startowego bodykey. Pozwoli Ci to uzyskać pełen dostęp do Platformy bodykey, poprzez którą otrzymasz wsparcie ze strony naszych ekspertów ds. żywienia i treningu. Na platformie znajdziesz również szeroki wybór interaktywnych narzędzi służących do kontrolowania postępów w trakcie Twojej podróży do optymalnej wagi. Wszystkie szczegóły Twojego osobistego Planu diety i treningu zostaną wyświetlone na Twojej stronie głównej i podlegać będą regularnej aktualizacji, co wzmocni Twoją motywację i umożliwi sprawdzanie postępów w procesie utraty wagi i poprawy kondycji.

Materiał o programie bodykey pochodzi ze strony: https://bodykey.pl/public/why 

 

12822312 1731865177084488 648653048 n

 

O programie bodykey by NUTRILITE

Szukasz nowoczesnej i skutecznej metody utraty wagi? Czy chciałbyś nie tylko dobrze wyglądać, ale również dobrze się czuć? Czy już wcześniej stosowałeś bez powodzenia inne diety?

Oto program utraty wagi, który umożliwia osiągnięcie celów związanych z poprawą sylwetki i kondycji fizycznej. Skuteczny program utraty wagi bodykey by NUTRILITE™ jest dopasowany do Twojego indywidualnego stylu życia i predyspozycji genetycznych, co ułatwia utratę zbędnych kilogramów i pozwala zyskać lepsze samopoczucie.

Udział w programie bodykey by NUTRILITE rozpoczyna się od przeprowadzenia Testu genetycznego. Wyniki Testu genetycznego przetwarzane są w bezpieczny sposób, z zachowaniem całkowitej poufności. Następnie odpowiadasz na pytania dotyczące Twojego stylu życia, kondycji i upodobań żywieniowych.

Po otrzymaniu tych informacji, eksperci bodykey by NUTRILITE przedstawią Ci Plan diety i treningu dopasowany do Twoich osobistych potrzeb
i upodobań. Plan dopasowany jest do Twoich indywidualnych preferencji, dlatego też zalecane posiłki i przepisy stanowiące część Planu diety sprawią Ci dużo radości i umożliwią utratę zbędnych kilogramów.

Również Plan treningu został dopasowany do wyników testu genetycznego oraz Twojej kondycji. Obejmuje on Twoje ulubione rodzaje ćwiczeń, co zapewni zwiększoną aktywność fizyczną, której rezultatem będzie mniejsza masa ciała. W trakcie drogi ku Twojej wymarzonej wadze, wsparcia możesz szukać na Platformie bodykey, dzięki czemu zwiększysz swoją motywację i będziesz trzymać się zasad swojego Planu diety i treningu.

Gdy już uzyskasz swoją wymarzoną wagę, następny etap podróży polegać będzie na jej utrzymaniu. Z tego też względu program bodykey by NUTRILITE koncentruje się również na kwestiach związanych z utrzymywaniem wagi. Już nigdy więcej nie doświadczysz efektu jojo - w ramach programu bodykey by NUTRILITE nie tylko uzyskasz swoją wagę docelową, ale osiągniesz również długoterminowy sukces.

Specjalne produkty bodykey™ stanowią ważny element diety. W miejsce jednego z regularnych posiłków możesz wybrać jeden z koktajli, zup lub batoników, które uwzględnione zostały w Twoim codziennym Planie diety. Posiłki te są nie tylko łatwe i wygodne w przygotowaniu, ale stanowią także smaczną przekąskę. Oprócz tego polecimy Ci również odpowiednie suplementy diety, które w optymalny sposób uzupełnią program utraty wagi.

Program bodykey by NUTRILITE opracowany został przez zespół naukowców, specjalistów ds. żywienia i trenerów zdrowego trybu życia we współpracy z Instytutem Zdrowia Nutrilite oraz firmą Amway. Nasi eksperci posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie
w dziedzinie dietetyki, aktywności fizycznej i zdrowia. W trakcie Twojej podróży zapewnią Ci motywację i wsparcie potrzebne nie tylko do uzyskania, ale również utrzymania wagi docelowej. Po co dłużej czekać? Zarejestruj się i rozpocznij udział w programie bodykey by NUTRILITE. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od tego, aby Twoja wymarzona waga stała się rzeczywistością.

 

Więcej informacji na temat programu bodykey lub systemu oczyszczania wody eSpring i pozostałych produktów Amway uzyskać można po wejściu
na stronę http://www.amway.pl/user/intervip 

 

 

kontakt