Wskazówki dotyczące zdrowia

Zdrowie jest bardzo ważne do osiągnięcia sukcesu, satysfakcji w codziennym życiu jak i w sporcie. W tej sekcji dajemy sprawdzone informacje związane z prowadzeniem zdrowego trybu życia, dostarczamy porady związane z dietą zwiększającą twoją długookresową odporność, siłę, sprawność, dobre samopoczucie. Uczymy, jak uniknąć niepotrzebnych przeziębień, chorób czy urazów sportowych — oraz jak sobie z nimi radzić, kiedy już nam się przydarzą. Prezentujemy sprawdzone, przebadane w wielu krajach świata i UE naturalne suplementy diety oraz programy kontroli i utrzymania wagi. Często problemem jest nie samo schudnięcie lecz utrzymanie zadowalającej wagi. Takie skutki niosą nieprawidłowo przeprowadzane diety, które zubożają organizm o istotne składniki odżywcze. Poniżej są rady, jak sobie poradzić z tym zagadnieniem.

Produkty marki NUTRILITE dostępne na polskim rynku, witaminy i suplementy diety, w tym i wybrane przez nas do zarekomendowania poniżej uzyskały wysokie oceny Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, który w Polsce jest źródłem najbardziej miarodajnej wiedzy w tym zakresie.

 

NUTRILITE™

NUTRILITE™ to najlepiej sprzedająca się marka witamin i suplementów diety na świecie.* Obejmuje ona kompletną serię produktów odżywczych, w tym niezbędne dla organizmu witaminy, minerały, przeciwutleniacze, preparaty ziołowe, suplementy dla sportowców oraz preparaty zastępujące posiłki.

* Źródło: Euromonitor International Limited, dane dotyczące sprzedaży detalicznej witamin i suplementów diety na świecie, podział %, 2012 r.

 

Dlaczego NUTRILITE ?

Marka NUTRILITE została stworzona przez Carla Rehnborga ponad 75 lat temu. Rehnborg stał się pionierem w dziedzinie zdrowego odżywiania się, a jego pasją były studia nad zależnością pomiędzy sposobem odżywiania się a stanem zdrowia. Dzisiaj, pod kierownictwem dra Sama Rehnborga, syna Carla, następne pokolenie naukowców, badaczy i techników kontynuuje produkcję wysokiej jakości, innowacyjnych suplementów diety marki NUTRILITE.
Do NUTRILITE należy ponad 6400 akrów ziem uprawnych, na których uprawiane i zbierane są rośliny w harmonii z naturą. Metody wykorzytywane przez NUTRILITE eliminują środki chemiczne.
Co miesiąc prowadzonych jest 15 000 testów kontroli jakości. Każdego roku odbywa się ponad 400 000 ocen produktów. Wykorzystujemy różne sposoby badania jakości, aby zagwarantować, że produkty NUTRILITE są wyprodukowane ze składników najwyższej jakości. Wszystkie składniki poddawane są intensywnym badaniom, testom i opracowaniu.
Produkty NUTRILITE dostępne są w ponad 50 państwach. Niosą ze sobą nowe możliwości dla milionów osób, dla których ważne jest dobre samopoczucie i kondycja fizyczna.
Grupa NUTRILITE to 200 produktów takich jak suplementy diety, artykuły żywieniowe i napoje.

W ten właśnie sposób NUTRILITE stała się światowym liderem w branży suplementów diety i utrzymuje tę pozycję do dziś.


NUTRILITE Nauka

Carl Rehnborg, założyciel marki NUTRILITE, wiele lat temu opracował pionierskie techniki, które służyły do analizy wartości odżywczych roślin. Dzisiaj naukowcy NUTRILITE z całego świata wykorzystują najnowsze metody i zaawansowane technologie, aby nieustannie ulepszać sposoby pozyskiwania maksimalnej ilości składników odżywczych ze zbiorów, a następnie wprowadzać nowe substancje do produktów marki NUTRILITE. Naukowcy poszukują nowych formuł oraz innowacyjnych metod przetwarzania, jak również zajmują się ulepszaniem dostępnych już produktów i stosowanych składników. Aby zagwarantować jak największą ilość składników odżywczych w koncentracie, wykorzystują supernowoczesny sprzęt badawczy i analityczny.

Każdy produkt NUTRILITE jest bezpośrednim rezultatem testów i analiz przeprowadzanych w laboratoriach przez naukowców, mikrobiologów, chemików, farmaceutów, specjalistów ds. żywienia oraz pracowników technicznych.

Aby zapewnić bezpieczeństwo, najwyższą jakość oraz właściwe opisy wszystkich produktów NUTRILITE dobrowolnie stosujemy Dobre Praktyki Produkcji. Każdego miesiąca przeprowadzamy 15 000 testów kontroli jakości. W skali roku odbywa się ponad 400 000 ocen produktów.

Fitoskładniki

W procesie dehydracji surowiec roślinny zostaje pozbawiony wody, a następnie zamieniony w sproszkowany koncentrat, który zawiera naturalne składniki odżywcze oraz substancje fitochemiczne. Każdy koncentrat NUTRILITE jest unikalny, niemniej wszystkie pochodzą z roślin bogatych w składniki odżywcze. Koncentraty te dodawane są do wielu produktów NUTRILITE, ponieważ dostarczają organizmowi szerokiego spektrum fitoskładników.

Fitoskładniki należą do klasy składników organicznych, które niekoniecznie są niezbędne dla życia, ale mają pozytywny wpływ na samopoczucie i kondycję, ponieważ stymulują układ immunologiczny, posiadają właściwości przeciwzapalne i chronią organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Fitoskładniki zwiększają skuteczność witamin i mają pozytywne działanie na organizm.

Dobre samopoczucie

Optymalne samopoczucie nie jest synonimem doskonałego zdrowia. Optymalne samopoczucie polega na dostosowaniu ryzyka związanego z odziedziczonymi zagrożeniami zdrowotnymi i stylu życia w taki sposób, aby prowadzić możliwie najbardziej zdrowy tryb życia. Korzystny wpływ na stan zdrowia mają: prawidłowa dieta, zdrowy styl życia, odpowiedni poziom odpoczynku, regularny relaks oraz odpowiednio dobrane suplementy diety. Głównymi założeniami marki NUTRILITE są: dążenie do osiągnięcia optymalnej kondycji i samopoczucia oraz zdrowy sposób odżywiania.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.amway.pl/our-brands/nutrilite

 

Poniżej prezentujemy kilka preparatów, które naszym zdaniem są najbardziej popularne i kluczowe w utrzymaniu dobrego zdrowia i samopoczucia oraz sprawności. 

Większą ilość informacji dotyczące możliwości tych wspaniałych suplementów i naturalnych witamin można uzyskać przekierowując się na adres: http://www.amway.pl/user/intervip 

 

 

              Najbardziej przydatne dla naszego organizmu:

 

NUTRILITE™ Cal Mag D Advanced       N Ca Mg

NUTRILITE™ Cal Mag D Advanced zawiera trzy składniki odżywcze pozyskiwane z naturalnych źródeł: wapń, magnez i witaminę D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości.

NUTRILITE™ Cal Mag D Advanced zawiera trzy składniki odżywcze pozyskiwane z naturalnych źródeł: wapń, magnez i witaminę D. Wapń i magnez są składnikami, który pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia.

W preparacie NUTRILITE Cal Mag D Advanced znajduje się wapń pozyskiwany z organicznych źródeł – zwapnionych wodorostów. Wodorosty te stanowią jedno z najbogatszych, roślinnych źródeł wapnia i magnezu. Zawierają skoncentrowaną formę tych składników, dzięki czemu organizmowi dostarczane są odpowiednie ich ilości.

NUTRILITE™ Cal Mag D Advanced zawiera trzy składniki odżywcze pozyskiwane z naturalnych źródeł: wapń, magnez i witaminę D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości.
Witamina D wspomaga proces prawidłowego przyswajania wapnia.
Magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu nerwowego.
Wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego Przyczynia się także do prawidłowego krzepnięcia krwi.
Zawiera zwapnione wodorosty, które stanowią jedno z najbogatszych, roślinnych źródeł wapnia
Płaski, opływowy kształt tabletek ułatwia ich połykanie.
Preparat nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani substancji konserwujących

Osoby, dla których przeznaczony jest produkt:

Osoby spożywające niewiele produktów zawierających wapń (takich jak mleko i przetwory mleczne, ciemnozielone warzywa liściaste).
Osoby, które nie tolerują mleka i/lub nabiału.
Osoby, które powinny przyjmować dodatkowe ilości wapnia, szczególnie kobiety w wieku 18-35 lat.

 

 

NUTRILITE™ Glukozamina z boswellią               N Gluk z Bosw

NUTRILITE GLUKOZAMINA z BOSWELIĄ (kadzidłowiec)

Ta ekskluzywna formuła zawiera unikalną mieszankę chlorowodorku glukozaminy i boswelli (zioła używanego tradycyjnie przez Hindusów).

Zawiera także koncentrat aceroli oraz wyciąg z owoców cytrusowych. Glukozamina to substancja otrzymywana ze skorupiaków. Skorupiakom tym nigdy nie podawano antybiotyków. Boswellia od wieków używana jest w Indiach w łagodzeniu dyskomfortu układu mięśniowo-szkieletowego.

• Zawiera standardową dawkę glukozaminy o największej skuteczności
• Glukozamina zawarta w tym produkcie otrzymywana jest z krewetki arktycznej
• Produkt zawiera chlorowodorek glukozaminy, który charakteryzuje się bardziej aktywnym działaniem od formy siarczanu
• Krewetki używane do otrzymania glukozaminy zawartej w tym produkcie zbierane są w krystalicznie czystych i bogatych w minerały wodach arktycznych w północnej części Oceanu Atlantyckiego
• Zawiera ekskluzywny koncentrat aceroli
• Zawiera wyciągi z owoców grejpfruta, mandarynki i cytryny, które dostarczają organizmowi składników odżywczych pochodzenia roślinnego
• Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, koloryzujących, smakowych i konserwujących

Informacje żywieniowe
• Odpowiedni dla diabetyków (może wchodzić w skład normalnej diety)
• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ Omega-3 Complex      N Omega 3

NUTRILITE OMEGA 3 - ComplexSuplement diety zawierający olej rybny oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

Ryby żyjące w głębokich i zimnych wodach Oceanu Atlantyckiego zawierają duże ilości kwasów tłuszczowych zwanych omega-3. Aktywnymi składnikami preparatu omega-3 Complex są dwa kwasy: EPA (kwaseikozapentaenowy) i DHA (kwas dekozaheksaenowy). Prekursor kwasów tłuszczowych omega-3, kwas alfa-linolenowy, nie jest wytwarzany przez organizm i musi być dostarczany razem z dietą.

W przypadku, gdy jedna lub dwie porcje ryb tygodniowo nie są stałym elementem diety, wygodnym sposobem dostarczania organizmowi cennych kwasów tłuszczowych jest stosowanie skoncentrowanych preparatów zawierających tłuszcz ryb.

• Uzupełnia niedobory kwasów tłuszczowych omega-3
• Z uwagi na niskie spożycie ryb oceanicznych, a zwłaszcza łososi, tuńczyków i sardynek, mogą wystąpić niedobory kwasów tłuszczowych omega-3
• 1 kapsułka dostarcza mniej więcej tyle samo kwasów tłuszczowych omega-3 (DHA i EPA), co 28 g łososia, tuńczyka lub sardynek
• Nie zawiera sztucznych barwników, substancji smakowych ani konserwantów

Informacje żywieniowe
• Preparat może być stosowany przez diabetyków (może być włączony w ich normalny plan dietetyczny)
• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ Multiwitamina w tabletkach do żucia   

NUTRILITE MULTIWITAMINA w tabletkach do żucia      N Multiwit

NUTRILITE Multiwitamina w tabletkach do żucia to odżywczy suplement diety o smaku pomarańczowym, uzupełniający witaminy i składniki mineralne.

Preparat ten został opracowany specjalnie dla całej rodziny: zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dostarcza witamin, składników mineralnych oraz beta-karotenu w postaci smacznego suplementu. NUTRILITE zawiera wyjątkowy koncentrat owoców tropikalnych NUTRILITE. Tabletki do żucia mogą być przyjmowane przez osoby, które preferują taką postać suplementów.

• Receptura opracowana dla dzieci i dorosłych
• Dostarcza niezbędnych witamin i składników mineralnych
• Zawiera koncentrat owoców tropikalnych NUTRILITE oparty na związkach roślinnych pochodzących ze zdrowych roślin
• Tabletki do żucia to łatwy sposób dostarczania organizmowi witamin i minerałów przez dzieci i osoby dorosłe, mające trudności z połykaniem tabletek
• Naturalny aromat pomarańczowy sprawia, że tabletki są smaczne i chętnie przyjmowane
• Słodzony naturalnymi substancjami słodzącymi, jak glukoza i fruktoza.
• Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów
• Smaczne tabletki do żucia są chętniej przyjmowane przez dzieci

Informacje żywieniowe
• Preparat może być stosowany przez diabetyków (może być włączony w ich normalny plan dietetyczny)
• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ Witamina C Plus                N C

NUTRILITE WITAMINA C PlusNUTRILITE Witamina C Plus o przedłużonym działaniu to ulepszona wersja skutecznego suplementu diety z witaminą C. Preparat ten zapewnia wolne, lecz stałe uwalnianie się witaminy C do organizmu, dzięki czemu zwiększa się jej przyswajanie. Nie ma strat witaminy, jak dzieje się to w przypadku dużych dawek lub tabletek o natychmiastowym uwalnianiu.

Witamina C to niezbędny składnik odżywczy, który należy dostarczać organizmowi wraz z pożywieniem. Znajduje się w owocach takich jak acerola, czarna porzeczka i większość cytrusów. Odgrywa ważną rolę w procesie utrzymania zdrowej skóry, wzmacnia układ odpornościowy oraz jest silnie działającym antyoksydantem, który zapobiega uszkodzeniom komórek spowodowanym działaniem wolnych rodników.

NUTRILITE Witamina C Plus o przedłużonym działaniu zawiera witaminę C z dwóch źródeł: owoców aceroli uprawianych na farmach Nutrilite oraz kwasu askorbinowego. Owoce aceroli to jedno z najbogatszych, skoncentrowanych źródeł naturalnej witaminy C. Jedna tabletka zawiera 240 mg witaminy C połączonej z włóknistym składnikiem, który sprawia, że witamina rozpuszcza się wolno w organizmie przez osiem godzin. W jednej tabletce znajduje się więcej witaminy C do wykorzystania w ciągu całego dnia niż w 600 mg tabletkach o natychmiastowym działaniu.  Tabletki NUTRILITE są również bardziej łagodne dla żołądka.

• Jedna tabletka dziennie dostarcza organizmowi stałej dawki witaminy C przez 8 godzin
• Zawiera najwyższej jakości koncentrat aceroli NUTRILITE
• Zawiera koncentraty bioflawonoidów cytrusowych, pozyskiwanych z całych owoców, w tym cytryn, mandarynek i grejpfruta
• Dostarcza witaminę C z jednego z najbogatszych, naturalnych źródeł - owoców aceroli
• Zapewnia ochronę antyoksydacyjną w postaci witaminy C (witaminy rozpuszczalnej w wodzie)
• Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów

Informacje żywieniowe

• Odpowiedni dla diabetyków (znikome ilości węglowodanów i kalorii)
• Odpowiedni dla wegetarian
• Odpowiedni dla wegan
• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ Biotin C Plus          N Biotin

NUTRILITE BIOTIN C plusSuplement diety zawierający biotynę, witaminę C i kolagen.

Biotyna ma wpływ na utrzymanie włosów we właściwej kondycji.

Witamina C wspomaga produkcję kolagenu oraz sprzyja normalnemu funkcjonowaniu skóry.

• Poprawia kondycję włosów i skóry
• Zawiera wyciąg z pestek winogron
• Zawiera koncentrat aceroli NUTRILITE
• Daje ochronę antyoksydacyjną, neutralizując wolne rodniki, które niszczą komórki skóry
• Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

Informacje żywieniowe
• Odpowiedni dla diabetyków (znikome ilości węglowodanów i kalorii)
• Nie zawiera glutenu

 

 

 

NUTRILITE™ Czosnek    N Czasnek

NUTRILITE CzosnekSuplement diety zawierający sproszkowany czosnek.

Od stuleci czosnek spożywany był ze względu na swoje właściwości zdrowotne, w tym działanie wzmacniające i uodparniające.

Czosnek NUTRILITE to produkt pozwalający czerpać korzyści płynące ze stosowania czosnku bez obawy o nieprzyjemny zapach. Jest to możliwe dzięki połączeniu czosnku z miętą pieprzową. Obydwa składniki uprawiane są na farmie w Trout Lake.

• 2 tabletki dostarczają przynajmniej 11 mg alliny
• 2 tabletki dostarczają przynajmniej 6 mg allicyny (allicyna powstaje podczas rozgniatania czosnku, gdy dochodzi do połączenia alliiny i allinazy)
• Przyjemny smak mięty pozwala kontrolować nieprzyjemne zapachy; pochodzi z naturalnych źródeł
• Specjalna powłoka chroni aktywne składniki suplementu diety podczas przechodzenia przez kwaśne środowisko żołądka
• Specjalna powłoka rozpuszcza się w jelitach i dopiero tam uwalnia aktywne składniki
• Dostarcza organizmowi odpowiedniej dawki wysokiej jakości alliiny, prekursora allicyny, która jest głównym aktywnym składnikiem czosnku
• Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów

Informacje żywieniowe
• Preparat może być stosowany przez diabetyków (znikome ilości węglowodanów i kalorii)
• Preparat może być stosowany przez wegetarian oraz wegan (jeżeli chcą wzbogacić swoją dietę w szelak)
• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ Saw Palmetto     N Saw Palmetto

NUTRILITE Saw palmettoWyjątkowa formuła opracowana specjalnie z myślą o mężczyznach, to unikalna mieszanka wyciągów z palmy sabalowej i korzenia pokrzywy.

Rośliny te mają pozytywny wpływ na samopoczucie mężczyzn oraz prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i prostaty.

Zawiera również olej z pestek dyni oraz koncentrat bioflawonoidów z pomarańczy.

KONCENTRAT OLEJU Z PESTEK DYNII (Curcubita pepitas), ŻELATYNA, WYCIĄG Z PALMY SABALOWEJ (Serenoa repens), WYCIĄG Z KORZENIA POKRZYWY (Urtica dioica), SUBSTANCJA POCHŁANIAJĄCA WILGOĆ: GLICERYNA, OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN, SUBSTANCJA DO STOSOWANIA NA POWIERZCHNIĘ: ŻÓŁTY WOSK PSZCZELI. KONCENTRAT POMARAŃCZY, EMULGATOR: LECYTYNA SOJOWA, BARWNIK: KARMEL AMONIAKALNO-SIARCZYNOWY (ZAWIERA DWUTLENEK SIARKI), ANTYOKSYDANT: NATURALNA MIESZANKA KAROTENOIDÓW.

Informacje żywieniowe
• Odpowiedni dla diabetyków (nieznaczna zawartość węglowodanów i kalorii)
• Odpowiedni dla wegetarian (jeśli chcą włączyć szelak do swojej diety)
• Nie zawiera glutenu

Jedna tabletka, trzy razy dziennie podczas posiłków.

Osoby, dla których przeznaczony jest ten suplement diety: mężczyźni po czterdziestym roku życia.

 

 

NUTRILITE™ Iron Folic Plus              N Iron Folic

NUTRILITE Iron folic plusSuplement diety NUTRILITE z żelazem i kwasem foliowym w tabletkach zawiera żelazo pochodzące z dwóch źródeł, które jest dobrze wchłaniane przez organizm. Zawiera również kwas foliowy. Składników tych może brakować we właściwych ilościach w codziennym pożywieniu, jeżeli nie spożywasz zbilansowanych odżywczo posiłków. Zwiększone zapotrzebowanie na te składniki występuje w okresie ciąży i karmienia piersią. Produkt ten zawiera również najwyższej jakości koncentrat szpinaku NUTRILITE.

• Zawiera dwie najlepiej przyswajalne roślinne formy żelaza – fumaran żelazawy oraz glukonian żelaza, które są doskonale absorbowane przez organizm
• Zawiera koncentrat szpinaku NUTRILITE
• Niektóre badania naukowe prowadzone w Europie wskazują na poważne niedobory w spożyciu żelaza, szczególnie u kobiet w okresie dojrzewania i okresie rozrodczym, a także u osób starszych
• Badania wykazują, że większość osób spożywa zbyt małą ilość kwasu foliowego, co szczególnie dotyczy kobiet w wieku rozrodczym i osób starszych
• Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów

Informacje żywieniowe
• Odpowiedni dla diabetyków (znikome ilości węglowodanów i kalorii)
• Odpowiedni dla wegetarian (jeżeli chcą włączyć węglan wapnia ze skorup ostryg do swojej diety)
• Odpowiedni dla wegan (jeżeli chcą włączyć węglan wapnia ze skorup ostryg do swojej diety)
• Nie zawiera glutenu

Osoby, dla których przeznaczony jest ten suplement diety
• Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią (zgodnie z zaleceniami lekarza)
• Kobiety w okresie połogu
• Osoby starsze i w wieku dojrzewania
• Sportowcy oraz osoby aktywne fizycznie
• Osoby, które nie spożywają odpowiedniej ilości mięsa, zbóż z pełnego przemiału, roślin strączkowych oraz jarzyn i warzyw
• Osoby, które nie dostarczają organizmowi odpowiedniej ilości żelaza i kwasu foliowego wraz z pożywieniem
• Osoby, które chcą uzupełnić dietę w żelazo i kwas foliowy

 

 

NUTRILITE™ CLA 500
NUTRILITE CLA500                           N CLA

NUTRILITE CLA 500 to suplement diety zawierający sprzężony kwas linolowy (CLA), pochodzący w 100% z oleju szafranowego.             CLA występuje naturalnie w mięsie i przetworach mlecznych.

Kwas linolowy sprzyja utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu; żelatyna zapewnia przyjemne uczucie sytości. Stosowanie kwasu CLA wraz ze zdrową dietą i aktywnym trybem życia skutecznie pomaga wygrać walkę o piękną sylwetkę.

• NUTRILITE CLA 500 pochodzi w 100% z oleju szafranowego
• CLA to niezbędny kwas tłuszczowy, który występuje naturalnie w mięsie i przetworach mlecznych, a więc produktach, których spożycie jest zazwyczaj ograniczone w trakcie trwania diet odchudzających. Pomoże w tym NUTRILITE C LA 500.

Suplement diety przeznaczony jest dla osób pragnących utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

Informacje żywieniowe
• Nie zawiera glutenu

Dwie kapsułki trzy razy dziennie w czasie posiłku.

Suplement diety przeznaczony jest dla osób pragnących utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

 

 

NUTRILITE™ DOUBLE X™ Opakowanie podstawowe na 31 dni

NUTRILITE DuubleXDOUBLE X to multiwitaminowy, multimineralny suplement diety pochodzenia naturalnego marki NUTRILITE.

Posiada przyjemny, świeży, ziołowy aromat. Zawiera witaminy, minerały i starannie dobrane koncentraty pochodzące z 23 roślin, które dostarczają organizmowi różnych fitoskładników. Zaawansowana formuła wspiera organizm w momentach, w których on tego najbardziej potrzebuje – czyli kiedy wymaga przyjmowania zwiększonej dawki składników odżywczych. 

DOUBLE X - to preparat znajdujący się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się naturalnych produktów zdrowotnych NUTRILITE na świecie. 

Przyjmowany dwa razy dziennie, DOUBLE X wspomaga organizm w utrzymaniu stałego, optymalnego poziomu składników odżywczych we krwi przez cały dzień.

NUTRILITE DOUBLE X to...       N Duble X

...PIERWSZY produkt NUTRILITE wprowadzony na rynek, podstawa do osiągnięcia optymalnego stanu zdrowia
...KOMPLETNY zestaw witamin, minerałów i fitoskładników w skutecznych ilościach
...JEDYNY zestaw multiwitaminowy zawierający koncentraty pochodzące z 23 roślin

• Zawiera naturalne składniki w formie koncentratów pozyskiwanych z 23 różnych owoców, warzyw i roślin

• Niezbędne witaminy, minerały i koncentraty będące składnikiem NUTRILITE™ DOUBLE X™ chronią organizm przed wolnymi rodnikami i uszkodzeniami komórek

• Dzienna dawka utrzymuje we krwi stały, optymalny poziom składników odżywczych przez całą dobę

• Większość roślin, z których pochodzą składniki produktu, zostało wyhodowanych na przyjaznych środowisku farmach NUTRILITE

• Produkt zawiera najlepszej jakości koncentraty pochodzenia roślinnego, przetestowane i wyselekcjonowane ze względu na swoje specyficzne działanie biologiczne

• Preparat zawdzięcza wysoką skuteczność fitoskładnikom znajdującym się w koncentratach roślinnych, które mają korzystny wpływ na zdrowie ludzkie

• Suplement diety polecany osobom prowadzącym aktywny tryb życia

• Solidna podstawa programu suplementacji diety

• Nie zawiera barwników, aromatów i konserwantów

 

Osoby, dla których przeznaczony jest suplement:

• Osoby, których organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze

• Osoby, które prowadzą aktywny styl życia i pragną wspomóc utrzymanie optymalnego poziomu najważniejszych składników odżywczych przez cały dzień

• Osoby, które często spożywają przetworzoną żywność lub żywność, która była przechowywana przez dłuższy czas i straciła świeżość

• Osoby, które nie spożywają regularnie (nie mają czasu lub ochoty) odpowiedniej ilości owoców, warzyw i zbóż z pełnego przemiału

• Osoby zainteresowane spożywaniem suplementów diety niezawierających sztucznych substancji smakowych, koloryzujących i konserwujących

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Produkt nie jest zalecany kobietom w okresie ciąży i laktacji. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Informacje żywieniowe

• Odpowiedni dla diabetyków (nieznaczna zawartość węglowodanów i kalorii)

• Odpowiedni dla wegetarian

• Może okazać się nieodpowiedni dla wegan (zawiera witaminę D pochodzącą z lanoliny)

• Nie zawiera barwników, aromatów i konserwantów

• Nie zawiera glutenu

 

 

NUTRILITE™ FITH20™ Napój zawierający przeciwutleniacze – smak brzoskwiniowy/mandarynkowy

NUTRILITE fit H2ODodaj smaku swojemu życiu z każdym łykiem wody.     N FIT

NUTRILITE FITH20 to niskokaloryczny, smaczny napój o małej zawartości węglowodanów, dzięki któremu Twoja codzienna porcja wody nabierze wyjątkowego smaku. Pomaga uzupełnić poziomy płynów i składników odżywczych w trakcie treningu o średnim stopniu wysiłku.

Preparat odpowiedni jest dla:
• Mężczyzn i kobiet spędzających dużo czasu w pracy
• Osób zaangażowanych w ćwiczenia fizyczne o średnim i wysokim poziomie intensywności
• Mężczyzn i kobiet prowadzących intensywne życie zawodowe
• Osób uprawiających sporty rekreacyjnie
• Osób prowadzących aktywny tryb życia

SUKROZA, MALTODEKSTRYNA, REGULATOR KWASOWOŚCI: KWAS CYTRYNOWY, AROMATY NATURALNE, SUBSTANCJA SŁODZĄCA: SUKRALOZA, WYCIĄG Z SOKU I SKÓREK CZERWONEJ POMARAŃCZY (Citrus sinensis ), KWAS ASKORBINOWY, OLEJE ROŚLINNE (ZAWIERA SOJĘ), NIACYNAMID, PANTOTENIAN D-WAPNIA, D-ALFA OCTAN TOKOFERYLU, CHLOROWODOREK PIRYDOKSYNY, SUBSTANCJA BARWIĄCA: BETAKAROTEN, CYJANOKOBALAMINA.

• Zawiera kompleks z czerwonej pomarańczy oraz witaminy
• Pomaga uzupełnić poziomy płynów i składników odżywczych w organizmie
• Niskokaloryczny suplement diety o małej zawartości węglowodanów stanowi świetną alternatywę dla soków i napojów gazowanych
• Wygodny w zastosowaniu – zawartość jednej saszetki wystarczy rozpuścić w 500 ml wody
• Napój dostępny jest w wygodnych i poręcznych saszetkach
• Dostępny w dwóch smakach: mandarynkowym i brzoskwiniowym

Rozmiar: 1 opakowanie / 20 saszetek

 

NUTRILITE™ All Plant Protein

NUTRILITE all plant proteinNUTRILITE All Plant Protein to zestaw protein roślinnych, będących bogatym źródłem niezbędnych dla organizmu aminokwasów pochodzących z soi, pszenicy i fasoli. Posiada formę proszku.   N Protein

Organizm nie magazynuje nadwyżek białka, tak więc codzienne spożycie tego składnika jest niezmiernie ważne dla zachowania funkcji życiowych. NUTRILITE All Plant Protein dostarcza wysokiej jakości białka oraz zbilansowanej mieszanki dziewięciu aminokwasów. Jedna porcja o wadze 10 g dostarcza 8 g białka z soi.

W połączeniu ze zrównoważoną odżywczo dietą i zdrowym stylem życia, produkt ten stanowi bardziej zrównoważoną odżywczo alternatywę dla tradycyjnych źródeł białka (czerwonego mięsa, sera, jaj i pełnotłustego mleka).

• Składniki pochodzące z naturalny źródeł białka: soi, pszenicy i grochu
• Zawiera dziewięć niezbędnych aminokwasów
• Preparat może być dodawany do potraw i napojów - nie ma wpływu na ich smak
• Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów i konserwantów

Informacje żywieniowe
• Odpowiedni dla diabetyków (nieznaczna zawartość węglowodanów i kalorii)
• Odpowiedni dla wegetarian

Uwaga: Nowe opakowanie nie zawiera miarki. Jedna miarka preparatu odpowiada jednej kopiastej łyżce stołowej (15 ml).

 

 

XS™ POWER DRINK – ELECTRIC LEMON BLASTN XS

XS POWER DRINK  

XS Power Drink zawiera duże ilości witamin z grupy B połączonych z kofeiną i tauryną.

Napój posiada ziołowy smak chińskiego żeń-szenia i jagód acai.

NIE zawiera cukru, jest bardzo niskokaloryczny i charakteryzuje się wyśmienitym smakiem, dzięki czemu pomoże Ci przetrwać nawet najtrudniejsze dni.

Wprowadź pozytywną energię do swojego dnia za pomocą XS Power Drink!

Fantastyczny smak lemon.
Dostępny też w innych smakach.
Jedna puszka napoju zawiera jedynie 5 kalorii. Nie zawiera węglowodanów.
Witaminy z grupy B pozwalają zwalczyć uczucie zmęczenia i wyczerpania, wspomagając proces metabolizmu energetycznego. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.
W superskutecznej formule połączone zostały witaminy z grupy B, tauryna, glukuronolakton i kofeina.

 

 

 

 

 

 

 

bodykey™ Zestaw testowy wspomagający dietę o zrównoważonej zawartości węglowodanów i tłuszczu

bodykey zestaw

Zestaw testowy produktów wspomagających dietę o zrównoważonej zawartości węglowodanów i tłuszczu

umożliwia wypróbowanie następujących produktów dodatkowych:

1 x bodykey Koktajl czekoladowy (116660)
1 x bodykey Koktajl waniliowy (116661)
1 x bodykey Zupa jarzynowa (116662)
1 x bodykey Zupa pomidorowa (116663)
1 x bodykey Batonik czekoladowy (116664)
1 x bodykey Batonik owocowy (116665)

Sugerowany sposób użycia:

Osoby, dla których przeznaczony jest produkt:

Osoby szukające sposobu na kontrolowanie wielkości porcji i spożywanych kalorii

Uwaga:
Chronić przed małymi dziećmi. Produkty nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Informacje dotyczące możliwości wypróbowania tych wspaniałych suplementów i naturalnych witamin można uzyskać przekierowując się na adres: http://www.amway.pl/user/intervip

Na stronie tej można skontaktować się z bezpośrednim dystrybutorem firmy celem zdobycia Państwa osobistej karty zdrowia i uniknięcia zbędnych kosztów czy dodatkowch opłat. Wszystkie produkty są w oryginalnych opakowaniach.

kontakt